SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Fifa 17 En Yeni Özellikleri Tanıtıldı

Fifa 17 Hikaye modu ile dikkatleri çekiyor , yeni özellikleri tanıtıldı
21.7.2016 10:53:15


Hikaye modu ile Futbol oyunları arasında bir ilki gerçekleştiren Fifa 17 , en yeni özelliklerini tanıtmaya devam ediyor .

Hikaye modu ile bir karakterin sıfırdan başlayan futbol hayatını oynayacağımız ve kararları oyuncuların vereceği Fifa 17 için yeni atak tarzları ve vuruşlarına dair bir video yayınlandı.

Şutların daha çok gerçekçi hale geleceği Fifa 17 ‘de şutlar yerden sert ve köşelere doğru gönderilebilecek, voleler alçaktan gönderilerek kaleciler şaşırtabilecek ve yeni plase teknikleriyle klas goller atılabilecek.

Hava toplarında da bazı yeniliklerin karşımıza çıkacağı söz konusu. Futbolcu , gelen ortaya yere doğru gidecek şekilde kafa vuruşu yaparak kaleciyi zor durumda bırakmaya çalışacak. Günümüz futbolunda kaliteli forvet oyuncularının kullandığı bu teknik, Fifa 17 'de kullanılabilir olacak.


Oyuncuların dar alanda attığı ara pasları, genelde savunmanın arasında kaybolurdu. FIFA 17, oyuncuların bu anlamda daha etkili ataklar yapmasını sağlayacak bir sistemle gelecek. Alan dar olmasına rağmen futbolcunun ayağının içi ya da dışıyla falsolu paslar vermesini sağlayabilecek , forvetleri kaleciyle karşı karşıya getirecek etkili ataklar yapabilecekler.

27 Eylül 'de çıkacak ve Futbol sevmeyenlerin dahi sırf hikaye modu için severek oynayabileceği Fifa 17 en uygun fiyatlarla ön siparişte.PoyrazGame güvencesi ile Fifa 17 ön siparişi verebilirsiniz,Fifa 17 CD Key Satın Al
Etiketler: Fifa 17 Yeni Özellikleri,fifa 17,fifa 17 satın al,

Diğer Güncel Haberler