SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Knight Online SteamKo Sunucu Birleşimi

SteamKo Xigenon-Beramus-Adonis 9 Ağustos 2016 tarihinde Birleşiyor
4.8.2016 21:51:33


 MMORPG Oyunların En eskisi olarak bilinen Knight Online popüler oyun platformu olan Steam' de yerini almıştır.SteamKO sunucuları eski sunucu isimlerini kullanarak eski oyuncuların oldukça ilgisini çekmişti.Fakat 9 Ağustos 2016 Tarihinde üç sunucunun birleşmesi ile oyun birazdaha kalabalık olması bekleniyor.

 

Sunucu birleşiminden SteamKo üzerindeki 3 sunucu [Xigenon-Beramus-Adonis] etkilenecek ve bu sunuculardaki oyuncular yeni arkadaşlar ve düşmanlarla tanışma fırsatına sahip olacaklar. Sunucu birleşimi sırasında oluşabilecek olası problemlerden kaçınmak ve hesabınızı hazır hale getirmeniz için geç kalmayın . Sunucu birleşimi hakkında ki endişeleriniz ve sorularınızın cevaplarını aşağıda yer almakta.Taşınacak Karakter Bilgileri:

 

Birleşecek sunuculardaki en yüksek seviyede olan 4 karakter yeni sunucuya taşınacak.

 

Hangi 4 karakterinizin taşınacağına karar vermeniz için gerektiği kadar süre veriyoruz ve uyarıyı yapıyoruz; böylelikle karakterlerinizin seviyelerini düşürebilir ve hangi 4 karakteri tutacağınıza karar verebilirsiniz.


Zindan bölgesindeki karakterler birleşme kapsamındadır.


Eşya bilgileri:

 

Uygun olan karakterlerin envanterleri olduğu gibi taşınacak fakat silinen karakterlerin envanterlerinin geri getirilmesi mümkün olmayacaktır.

 

Not: En yüksek seviyedeki karakter, envanterde eşya taşıma önceliğine sahip olacaktır.

Inn hostess limiti üzerindeki eşyalar ve Noah silinecektir.(194 slot ve 2 milyar Noah). Taşınmasını istediğiniz eşyaları en yüksek seviyeye sahip 4 karakterinizde tutmanız önemle rica olunur.

 

Not: Öncelik en yüksek karakterinizin olduğu Inn Hostess'te olacaktır.

Birleştirilen tüm sunuculardaki VIP Key süreleri eklenecektir.

 

​Not: Öncelik en yüksek karatkerinizin olduğu VIP Vault'ta olacaktır.

 

Klan Bilgileri:

 

Aynı isme sahip klanlar için, klan liderlerine Clan Name Change Scroll sağlanacaktır.

Tüm müttefik klan listesi sıfırlanacaktır.

 

Sunucu birleşimi esnasında oluşabilecek eşya kayıplarını veya olası aksilikleri önlemek için, yukarıda belirtilen karakter ve eşya bilgilerini dikkatle incelemenizi ve uygulamanız çok önemlidir. 

 

Etiketler: Knight Online SteamKo Sunucu Birleşimi,knight online,steamko,

Diğer Güncel Haberler