SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

League Of Legends Akali Gölgenin Yumruğu

League Of Legends Karakter Özellikleri ( Akali )
16.12.2015 21:32:09

Yetenekler : 

  İkiz Disiplin 

  Güç Disiplini: Akali'nin normal saldırıları %6 ilave Büyü Hasarı verir; bu değer, her 6 Yetenek Gücü için %1 artar.

Kudret Disiplini: Akali, %6 Can Emme kazanır; bu değer, her 6 ilave Saldırı Gücü için %1 artar.


 Suikastçının Dansı

Bedel : 60 Enerji

Menzil : 600

Akali kamasını hedefe savurarak Büyü Hasarı verir ve hedefi 6 saniyeliğine damgalar. Akali'nin damgalı hedeflere karşı yaptığı yakın dövüş saldırıları damganın kaybolmasına yol açarak hasar verir ve Akali'nin Enerjisini yeniler.

Akali, kamasını hedefe fırlatarak 35/55/75/95/115 (+40% Yetenek Gücü) Büyü Hasarı verir ve hedefi 6 saniyeliğine damgalar.Akali'nin damgalı hedeflere karşı yaptığı yakın dövüş saldırıları damganın kaybolmasına yol açarak, 45/70/95/120/145 (+50% Yetenek Gücü) Büyü Hasarı verir ve 20/25/30/35/40 Enerji yeniler.


 Alacakaranlık Perdesi 

Bedel : 80/75/70/65/60 Enerji 

Menzil : 700

Akali bir duman perdesi oluşturur. Duman perdesinin içindeyken, Akali görünmez olur ve kısa süreliğine Hareket Hızında ani bir artış olur. Saldırdığında ya da yetenek kullandığında kısa süreliğine görünür hale gelir. Duman perdesine giren rakiplerin Hareket Hızı azalır.

Akali 8 saniye süren bir sis perdesi oluşturur. Alanın içindeyken, Akali görünmez olur ve 1 saniye içinde azalarak biten %20/40/60/80/100 ani Hareket Hızı artışı elde eder. Saldırdığında ya da yetenek kullandığında kısa süreliğine görünür hale gelir.Duman perdesine giren rakipler %14/18/22/26/30 yavaşlar.


  Hilal Vuruşu

Bedel : 60/55/50/45/40 Enerji 

Menzil :  325

Akali kamalarını savurup Saldırı Gücü ve Yetenek Gücü değerlerine bağlı olarak hasar verir.

Akali kamalarını savurarak yaptığı biçme hamlesiyle yakınındaki birimlere 30/55/80/105/130 (+60% Saldırı Gücü) (+40% Yetenek Gücü) fiziksel hasar verir.


 Gölge Dansı

Bedel : 1 Gölgenin Özü

Menzil :  700

Akali gölgeler arasında ilerleyip hedefine atılarak hızla saldırır ve birikmiş Gölge Özü yüklerinden birini kullanarak hasar verir. Akali hem zamanla hem de şampiyon katlettiğinde ya da asist yaptığında Gölge Özü biriktirebilir. Biriken Gölge Özü sayısı en fazla 3 olabilir.

Akali gölgeler arasında ilerleyip hedefine atılarak hızla saldırır ve 100/175/250 (+50% Yetenek Gücü) Büyü Hasarı verir.Akali şampiyon öldürdüğünde ya da asist yaptığında ve her 30/22.5/15 saniyede bir Gölgenin Özü biriktirir. Toplamda en fazla 3 biriktirebilir.

_________________________________

Ionia Adaları'nda kendini dengeyi korumaya adamış kadim bir tarikat var. Düzen, karmaşa, ışık, karanlık; kâinatın yaradılışı gereği, her şey mükemmel bir uyum içinde olmalı. Kinkou adıyla bilinen bu tarikat, dünya üzerinde amaçlarını gerçekleştirmeleri için üç gölge savaşçısını görevlendirdi. Bu gölge savaşçılarından biri olan Akali, Ağacın Budanması adı verilen kutsal görevi üstlenmiştir: Valoran'ın dengesini tehlikeye atanları ortadan kaldırmak.

Umut vaat eden bir dövüş sanatları ustası olan Akali, yumruk yapmayı öğrendiği andan itibaren annesinden eğitim almaya başladı. Annesi, tek ilkeye dayalı, amansız ve affetmez bir disipline sahipti: ''Yapılması gerekeni yaparız.'' On dört yaşında Kinkou tarafından tarikata alındığında, Akali kalın bir zinciri bir el darbesiyle kırabiliyordu. Hiç şüphe yoktu; Gölgenin Yumruğu unvanını annesinden devralacaktı. Gölgenin Yumruğu olarak yaptıkları, bazılarına ahlaki açıdan tartışılır gelse de, Akali'ye göre hepsi annesinin şaşmaz öğretilerinin doğrultusunda yapılmıştı. Akali şimdi Valoran'ın dengesini sağlamak için arkadaşları Shen ve Kennen'le birlikte çalışıyor.Bu kutsal amacın, üçlüyü Adalet Meydanlarına götürmesi hiç de şaşılacak bir şey değil.


''Gölgenin Yumruğu, ölümün örtüsünün ardından saldırır. Dengeyi engellemeye çalışma.''

Kostümler : 

Klasik


Deşergeçer Akali 


Kızıl Akali 


Hemşire Akali 


Kanlı Ay Akali 


Gümüşdiş Akali 


Kelle Avcısı Akali 

    League of Legends Rp (Riot Pin) Satın Almak İçin Tıklayın !

Etiketler: lol karakter özellikleri,akali özellikleri,riot pin,

Diğer Güncel Haberler