SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Madalyonun iki yüzü Kindred!

League of Legends'ın tüm yeniliklerini PoyrazGame ile kaçırmayın!
17.9.2015 12:49:18

Madalyonun İki Yüzü Kindred. League of Legends oyun tutkunlarını yeni bir şampiyon ile selamladı. Kurt ve Kuzu temalı olarak tanıtılan şampiyon jungler olarak bizlerle birlikte olacak.

Şampiyonun yetenekleri:

Pasif: Avcının Damgası


Kuzu, bir rakip şampiyonu haritanın neresinde olursa olsun ölüm için damgalar. Kısa bir süre sonra damga etkinleşir. Kindred hedefi katleder ya da katledilmesinde asist yaparsa, normal saldırıları kalıcı bir ilave kazanır. Bu ilave etkisi birikir. Kuzu’nun Avcının Damgası ile rakip şampiyonları damgalamasının yanı sıra, Kurt zaman zaman kendiliğinden rakip ormandaki büyük canavarların kanına susar. Ölüm için damgalanan hedefleri bütün şampiyonlar görebilir.
Q: Okların Dansı


Kindred hedef yöne atılır ve yakındaki en fazla üç rakibe ok atışı yapar.

W: Kurdun Hiddeti


Pasif: Kindred hareket halindeyken Av Hırsı yükleri biriktirir. Yükler tamamen dolduğunda, Kindred’in bir sonraki saldırısı belli bir miktar can çalar.
  • Aktif: Kurt, Kuzu’dan geçici olarak ayrılır ve çevresinde geniş bir ruh alanı oluşturarak Kuzu’nun saldırdığı hedefe veya en yakındaki rakibe saldırır. Kurdun Hiddeti’nin etki alanındayken, Kuzu’nun kullandığı Okların Dansı’nın bekleme süresi büyük oranda azalır.

E: Karabasan
,


Kindred hedef rakibi önce yavaşlatır. Ardından, yavaşlayan hedefe kısa aralıklarla üç defa saldırı isabet ettirebilirse; hedef, azami can değerinin belli bir oranını hasar olarak alır.

R: Kuzunun Şefkati


Kindred kendisinin veya hedef takım arkadaşının altında geniş bir geçici alan ortaya çıkarır. Kuzunun Şefkati, aktif olduğu süre boyunca sınırları içindeki BÜTÜN birimlerin can değerlerinin kritik düzeyin altına inmesini engeller. Son olarak, Kuzunun Şefkati, ortadan kalktığı sırada sınırları dahilinde bulunan bütün şampiyonları belli bir miktar iyileştirir.

Birlikte uyumlu olduğu şampiyonlar:


Karşısında zorlandığı şampiyonlar:


Kindred'in ultisi sona erdikten sonraysa, Kuzunun Şefkati'nin sağladığı iyileştirme etkisi, takip eden saniyelerde rakibi kaçınılmaz bir katliama mahkum eder.

Sevgili League of Legends oyuncuları sizler için yeni gün League of Legends etkinlikleri ve kampanyalarıyla başladı.
Etiketler: lol kostüm indirimi, lol şampiyon indirimi,,

Diğer Güncel Haberler