SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Overwatch Yaz Oyunları

Overwatch yaz oyunları için tüm detaylar burada
9.8.2016 19:29:31

ALTIN İÇİN YARIŞIN


Bugünden başlayarak (ve olimpiyat oyunları süresince) kazandığınız yada satın aldığınız yeni Ganimet Kutuları yeni bir görünüşe sahip olacak !


Oyuncular kutuların içinde Yaz Oyunlarının anısına hazırlanan çeşitli kozmetik eşyalar bulma şansına sahip olacaklar ;

– kutularda temalı spreyler, mimikler, zafer pozları, giriş introları, oyuncu ikonları ve bazı çok özel kostümler yer alacak. Bunları kredi ile satın alamayacak olsanız da kazandığınız her bir sezonluk Ganimet Kutusunda 2016 Yaz Oyunları koleksiyonumuzdan en az bir eşya bulunacak.


Yaz Oyunları eşyaları sonsuza dek sizin olsa da koleksiyon, olimpiyat oyunlarının sona ereceği 22 Ağustos tarihinde rafa kalkacak. Eğer istdiğiniz spesifik bir eşya varsa, zaman kaybetmeyin !


ROCKET LEAGUE’DAN SONRA BİR FUTBOL’DA BİR İLK DAHA SİZLERLE !


Yaz Oyunları etkinliğimiz atletik yanınızı göstermeden olmazdı, bu yüzden de yeni mücadele modumuz olan Lúcioball’u duyuralım ! Futbolun füturistik bir hali olan bu yüksek tempolu, 3’e 3 maç Brezilyalı’yı içeriyor.


Takımlar Rio de Janeiro’nun merkezinde yer alan Estádio das Rãs stadında karşı karşıya gelecekler. Zıplama pedleri ve hız arttıran duvarlara sahip olan bu özel arena Lucio'nun yeteneklerini daha da geliştirecek ve oyuncuların zafere giden yola yumruklayarak, uçarak, bloklayarak ve zıplayarak ulaşmalarını sağlayacak.


Her bir Lucioball maçı dört dakika sürecek ve bu süre içinde en çok gol atan takım kazanmış olacak !


Diğer oyun modlarının aksine Lucioball’da Lúcio’nun Crossfade yeteneğinden gelen hız artışı yalnızca kendisini (Amp It Up da bu artışı normalde olduğu gibi daha da güçlendiriyor) ve nihai yeteneği olan Sound Barrier’i (topu sahanın herhangi bir yerinden kendine çekmesini sağlıyor) etkiliyor.Etiketler: Overwatch Yaz Oyunları,Overwatch satın al,Overwatch cd key,

Diğer Güncel Haberler