SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

PES 2017 Yepyeni Özellikleri İle Geliyor

Cazip Fiyatlar İle Play Station Network Card PoyrazGame Adresinden Satın Alabilirsiniz.
2.6.2016 18:15:20


Beklenen PES 2017  Konami tarafından resmi olarak duyuruldu. PES 2017 ‘nin haziran ayında olan E3 Oyun Fuarı'nda çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor. PES 2017 PlayStation 3, PlayStation4,Xbox One, Xbox 360 ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

PES 2017'nin  yeniliklerinde Real Touch Teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ile ikili mücadelerde artırılmış gerçekliği daha üst düzeye çıkacak.


PES 2017 Özellikleri :

 Daha Gerçekçi Dokunuş :  Bu defa oyundaki her bir oyuncunun top kontrolü birbirinden farklı olacak. Özellikle ikili mücadele esnasında söz konusu bu farklılık ön plana çıkacak.


 Profesyonel Takım Kontrolü : Oyun sırasında takımın defans ve atak sistemini daha profesyonel derecede farklı özelliklerle kontrol edebileceksiniz.


 Daha Çevik Kaleci :  Aldığımız bilgilere göre PES 2017 kalecileri PES Serisi oyunların şimdiye kadarki  en çevik hareket ve animasyonlarına sahip olacak. Böylece daha kaliteli ve profesyonel kurtarışlar yapabilecekler.


 Üst Düzey Kaliteli Görsellik : Fox Engine Oyun Motoru ile PES 2017 ‘de görsellik çok daha kaliteli ve üst düzeye taşınıyor. Dahası oyuncu karakterleriyle birlikte tribünlerdeki izleyicilerde daha kaliteli bir görsellikle sunuluyor. Playstation Platformu İçin   Play Station Network Card Satın Al 

Xbox Platformu İçin   Xbox Live Gold Üyelik Satın Al  

Etiketler: PES 2017 Yepyeni Özellikleri İle Geliyor,pes 2017,

Diğer Güncel Haberler