SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Pokemon Go Nasıl Oynayabiliriz ?

Pokemon Go'yu Oynamak İsteyenlere Sizler İçin Rehber Hazırladık
17.7.2016 00:50:56


Kısa süre önce çıkışı gerçekleşen Pokemon Go milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Pokemon Go neredeyse Twitter kullanıcı sayısını aşacak seviyeye geldi ki gün geçtikçe bu oran daha da artıyor.


Pokemon avına çıktığımız artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go ‘da bilmeniz gereken bir takım bilgiler mevcut. Bunları sizler için sıralandı ve açıklandı.


Nasıl Oynanır, Pokemon Nasıl Yakalanır  ?


Pokemon Go ‘da amacınız Pokemonları toplamak. Böylece onları güçlendirebilir, kendinize göre şekillendirebilir ve savaş arenasında diğer pokemonlarla karşı karşıya getirebilirsiniz.


Pokemonları yakalamak oldukça basit . İnternet bağlantınızın ve “konum” özelliğinizin de açık olduğunu kontrol etmeniz gerek.


Oyuna giriş yaparak önünüze gelen anasayfa üzerinden bulunduğunuz çevredeki pokemonları görebilir ve onları yakalayabilirsiniz.Kameranız ile pokemon yakalamak için sağ üstte bulunan "AR MODE" seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Ancak bu özellik bazı cihazları desteklememekte.


Pokemon Go Tabletlerde Çalışıyor Mu ?


Pokemon Go sadece Android ve iOS cihazlar için geliştirilsede, henüz tabletlerde çalışmıyor. Oyun şuan mobil cihazlar için oynanabilir durumda.


Pokemon Avının Amacı Nedir ?


Pokemonları toplayarak koleksiyonunuzu genişletebilir, milyonlarca oyuncuya farkınızı gösterebilirsiniz.
Poke Toplar


Poke toplar oyunculara oldukça ayrıcalık tanıyor.Gezmeden, oturduğunuz yerde Pokemonlarınızı çoğaltabilirsiniz. Kısacası uğraşmadan daha fazla Pokemon elde etmek Poke Toplar ile sağlanıyor. Poke Toplarına sahip olmak için oyun içi ödeme yapmanız gerekmekte. Bunu gerçekleştirmek için PoyrazGame güvencesi ile Google Play Gift Card veya iTunes Gift Card satın almanız mümkün .


Üstelik hartitadaki “Poke İstasyon” bölgelerinde ücretsiz Poke Top alabilme şansınız mevcut. İstastonlar, genel olarak yaşadığınız bölgede ki metro istasyonlarında, otobüs duraklarında ve terminallerde bulunabiliyor.Pokemonları Güçlendirmeleri


Pokemonları güçlendirmek, bir deyişle evrimleştirmek anlamına geliyor. Sahip olduğunuz Pokemonları topladığınız puanlarla evrimleştirerek daha güçlü hale getirebilmemin yanında yeni görünüm kazandırabilirsiniz.Pokemon Takası


Oyuncular arasında Pokemon takasları mümkün. oyundaki Trade sistemi ile karşınızdaki oyuncuyla Pokemon takası yaparak koleksiyonunuzu çoğaltabilir ihtiyaç duyduğunuz pokemonlara sahip olabilirsiniz.Pokemon Savaş Arenası


Pokemon Go ‘nun en can alıcı noktası ! Poke Gym özelliği ile Arenaya çıkabilir ve milyonlarca Pokemon oyuncusundan biri ile mücadeleye girebilirsiniz. Savaşın sonunda kazanan taraf, kaybeden tarafın savaşta kullandığı Pokemonuna sahip olmakla beraber seviye puanıda kazanmakta.Oyun içi Satın Almalar


Eğer Pokemon Go ‘da milyonlara karşı farkınız olsun istiyorsanız, Poke Coins ‘e başvurmanız gerekiyor. Poke Coins ile daha fazla ve daha güçlü Pokemonlar elde ederken store üzerinden daha fazla eşya satın alabilirsiniz.


Poke Coins ‘e sahip olmanın en basit yolu ‘da PoyrazGame ‘de ! İndirimli Fiyatlarla Playstore Gift Card ve iTunes Gift Card satın alabilirsiniz.
   İTunes Gift Card Satın Al

  Google Play Gift Card Satın Al

Etiketler: Pokemon Go Nasıl Oynayabiliiriz,pokemongo,

Diğer Güncel Haberler