SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Pokemon GO Nasıl Yüklenir ? İndiremeyenler İçin

Pokemon GO Nasıl Yükleyebilirim Diye Soruyorsanız İşte Yazımız Tamda Sizin İçin !
18.7.2016 09:31:28

Sadece Kuzey Amerika, Yeni Zelanda ve Avusturalya ‘da iOS ve Android platformları için resmi olarak yayınlanan Pokemon Go için kullanıcılar uygulaması kolay ve herkesin bir yol bularak oyunu resmi olarak Türkiye’de dahil diğer ülkelerde oynayabilmekte.


Android Pokemon Go Nasıl İndirebilirim ?


Android kullanıcıları için Pokemon Go ‘nun henüz aktif edilmemiş ülkelerindeki kullanıcılar basit bir yöntem ile Pokemon Go ‘yu oynayabilir.

Apk Mirror sitesi tarafından sunulan Pokemon Go apk dosyası. Bu dosyayı indirerek telefonunuza bir bağlantı kablosu aracılığı ile atın ve kurulumu başlatın ve işlem tamamlandığında sizde Pokemon Go oynayabilirsiniz.


  • Telefonunuzda Ayarlar>Uygulamalar>Bilinmeyen Kaynaklar kısmının kutucuğu işaretli olmalıdır.


Windows Phone gibi intel işlemcili mobil cihazlar içinde 0.29.2 sürümü artık mümkün !iOS Pokemon Go Nasıl İndirebilirim ?


iOS üzerinden Pokemon GO oynamak için öncelikle Apple hesabınızdan çıkış yaparak tekrar App Store ‘da Pokemon Go sayfasına girmek. İndir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak seçeneklerden “yeni Apple ID” oluştura girerek istenilen bilgileri sadece ülke dışında doğru giriniz.


Ülke kısmını “ Kuzey Amerika, Yeni Zelanda veya Avusturalya” yaparak yeni Apple ID oluşturun.Artık sizde Pokemon arenasına katılabilirsiniz.Sizler için daha kısa bir yolumuz daha var !


iTunes Store hesabınızdan çıkış yapıp aşağıdaki verdiğimiz hesap ile tekrar giriş yapıp , iTunes Store’dan bu hesapla PokemonGo ‘yu indirebilir, ardından bu hesaptan çıkış yapıp kendi hesabınıza girerek PokemonGo heyecanına devam edebilirsiniz. 


mail: pokemongoturkeyuyelik@gmail.com

şifre: 12365455AaOyunda daha güçlü ve yepyeni  itemlere sahip olmak için Poke Coins ’lere sahip olmanız gerekiyor.

Cazip Fiyatlarla iTunes Gift Card veya Google Play Gift Card PoyrazGame Adresinden Satın Alabilirsiniz.

   İTunes Gift Card Satın Al

  Google Play Gift Card Satın Al
Etiketler: Pokemon GO Nasıl Yüklenir ? İndiremeyenler İçin,pokemongo,

Diğer Güncel Haberler